با ما متمایز باشید

منوی دیجیتال (منو آنلاین) ابزاری عالی برای رستوران‌ها، کافه‌ها، هتل ها و … ، جهت ارائه منوی خود به مشتریان می باشد تا تنها با چند کلیک ساده محصولات خود را به نمایش بگدارند و سفارشات را به آسانی دریافت نمایند.

10K+ نظرات ما
200+ مشتریان ما
1M+ منو های تعریف شده

ماموریت ما

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و دیجیتالی شدن کسب و کارها ، صنف رستوران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در اشکال مختلف مانند ثبت آنلاین سفارشات و منوهای دیجیتالی و بسیاری امکانات دیگر نمایان می باشد. همچنین با شیوع بیماری کرونا و بیماری های همانند آن ، در برخورد افراد با محیط و لوازم ، نیاز رستوران ها به منوی دیجیتالی و حذف نسخه های کاغذی به وضوح دیده میشود.


چشم انداز ما

یکی از اهداف پیشرفت روزافزون تکنولوژی، ارتقا سطح مشاغل و کاهش هزینه ها می باشد. حذف نسخ کاغذی منوهای رستوران این امکان را به شما می دهد که به آسانی قیمت ها را تغییر داده و به راحتی آیتم های مجموعه خود را مدیریت نمایید. درصد درخشش و رسیدن به موفقیت برای مدیرانی که امکان بررسی و گزارشگیری لحظه ای برای فعالیت خود مهیا می کنند به مراتب بالاتر از شیوه مدیریت سنتی می باشد.


ارزش ما

با تلاش های شبانه روزی تیم تحقیق و توسعه دیجیتال منو ، بر آن شدیم که تمام نیازهای رستوران ، کافی شاپ و ... را جمع آوری و سیستم را با روان ترین کاربری و با استفاده از تکنولوژی های روز پیاده سازی و اجرا نماییم و در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم. امیدواریم که این حرکت موجب پیشرفت و ارتقا سطوح مدیریتی مجموعه های ارائه دهنده محصولات در کشور عزیزمان گردد.